Vanspor (1-0) Esenler Erokspor maç özeti ve golleri

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Vanspor, lider Esenler Erokspor’u konuk ettiği maçta Burak Kavlak’ın 61. dakikadaki golüyle 1-0 mağlup etti. Bu galibiyetle Vanspor, puanını 21’e çıkararak liderliği devraldı. Esenler Erokspor ise 18 puanla ikinci sıraya geriledi. Vanspor Esenler Erokspor maç özeti ve golleri izle Vanspor Erokspor maçı kaç kaç bitti golleri kimler attı?..

Karşılaşma, Van Atatürk Şehir Stadı’nda gerçekleşti ve Berkan Çetin, Melih Kurtuluş, Oğuzhan Yazır ve Şahin Berker hakem dörtlüsü yönetti.

Vanspor, teknik direktör Mustafa Sarıgül yönetiminde sahaya şu onbirle çıktı: Nurullah Aslan, Ahmet Eren, Harun Kavaklıdere, Bekir Can Kara, Ahmet Ülük, Muhammed Ali Doğan, Emre Öztürk, Erdem Seçgin, Şerif Doğan ve Bertuğ Bayar.

Esenler Erokspor ise teknik direktör Mehmet Altıparmak yönetiminde şu onbirle sahaya çıktı: Ercüment Kafkasyalı, Sakıb Aytaç, Sefa Narin, Ali Yavuz Kol, Alper Karaman, Onur Eriş, Serdar Cansu, Abuzer Gaffar Toplu, Nafican Yardımcı, Onur Akbay ve Taygun Vurgun.