Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Netflix’te veya yayında değil (henüz)

Açlık Oyunları hayranı, Başkan

Açlık Oyunları hayranı, Başkan Snow’un arka planını öğrenmeye hazır mısınız? Zalim kesinlikle ilginç bir karakterdir ve sertliği oldukça gizemlidir. Bir insan nasıl bu kadar zalim olabilir? Bu sorunun cevabını büyük olasılıkla 17 Kasım 2023’te vizyona giren The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes adlı ön film filminde alıyoruz. Filmi nerede izleyebilirsiniz?

Film, Katniss Everdeen’in oyunlara dahil edilmesinden 65 yıl önce geçiyor. Özete göre, 18 yaşındaki Coriolanus Snow (Tom Blyth), 10. yıllık Açlık Oyunları için 12. Bölge’den bir haraç olan Lucy Gray Baird’e (Rachel Zegler) danışmanlık yapmakla görevlendirildi. Yol boyunca sadece Panem’i değil Coriolanus’u da büyülüyor. İkisi arasında bir aşk gelişir, ancak görünüşe göre bir şeyler korkunç derecede ters gidiyor çünkü onun sonunda nasıl bir adam olacağını biliyoruz.

Distopik aksiyon-macera filminin Netflix’te yayınlanacağını umuyorsanız maalesef öyle değil. Şu anda film yalnızca sinemalarda izlenebiliyor. Bu, eğer gerçekten sabırsızlanıyorsanız ve filmi hemen şimdi izlemek istiyorsanız, yerel sinemanıza gitmeniz, biraz patlamış mısır almanız ve gösterinin tadını çıkarmanız gerektiği anlamına gelir!

Tiyatro gösteriminin ardından Açlık Oyunları’nın ön filmi gelecekte de Netflix’te yayınlanmayacak. Bunun nedeni, farklı bir yayıncının projenin yapım şirketi Lionsgate ile anlaşmaya varmasıydı. Açlık Oyunları: Ötücü Kuşlar ve Yılanlar Türküsü sonunda Peacock’ta yayın yapın. Bu ne zaman gerçekleşecek? Aşağıda sizin için detayları hazırladık!

Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Peacock’a ne zaman geliyor?

Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Peacock’ta yayınlanacak 2024’te bir ara. Maalesef yayıncı, filmin sinemalarda gösterime girdiği tarih itibarıyla kesin bir çıkış tarihi açıklamadı. Umarız 2024’ün başlarında yayınlanma tarihi mevcuttur! Ancak filmin sonunda yayıncılara ulaşacağı doğrulandı.

Bunun nedeni, 2022’de Collider’ın, iki şirketin “tüm Lionsgate uzun metrajlı yayınlarının 2024’ten itibaren NBCUniversal platformunda yayınlanmaya hazır olacağı” çok yıllı bir anlaşmaya vardığını paylaşmasıdır. Ve böylece Peacock, şirketin yapımlarının çoğunluğunun yayın merkezi haline gelecek. Ve Songbirds and Snakes’in Şarkısı ilk kez sahneye çıkmadan önce bile Peacock’a eklenecekler listesinde yer alıyordu!

Bu gerçekten harika bir haber ve gerçekten işe yarıyor. Bunun nedeni serinin önceki dört filminin (Açlık Oyunları, Ateşi Yakalamak, Alaycı Kuş – Bölüm 1 ve Alaycı Kuş – Bölüm 2) şu anda Peacock’ta yayınlanıyor olmasıdır. Prequel’in eklenmesiyle tüm seri tabiri caizse tek çatı altında olacak. Bir hayran olarak şunu söyleyebilirim ki bu benim kitabımda kesinlikle bir artı ve izleme deneyimini çok daha kolay hale getiriyor.

Gelecek yıl Peacock’ta yayınlanacak diğer filmler arasında John Wick: Bölüm 4, Cehennem Melekleri 4 ve Orada Mısın Tanrı? Haber kaynağına göre benim, Margaret. Şu anda son ikisi Lionsgate’in sahibi olduğu Starz’da yayın yapıyor. Filmlerin hem Starz hem de Peacock’ta mı yayınlanacağı yoksa Outlander yayıncısından mı kaldırılacağı belli değil. Bekleyip görmemiz gerekecek! Netflix ve Max’in Young Sheldon’ı paylaşması gibi her ikisinin de dağıtım haklarını paylaşması mümkün.

Peacock’ta nasıl izlenir

Peacock’un seçebileceği iki planı var: Reklamlı Premium ve reklamsız Premium Plus. İlki aylık 5,99 ABD Doları, reklamsız abonelik seçeneği ise aylık 11,99 ABD Dolarıdır. Aşağıda bir hesaba kaydolma adımları verilmiştir:

  • Peacock kayıt sayfasını ziyaret edin
  • Premium veya Premium Plus aboneliğini seçin
  • Kullanıcı adı ve şifre girerek hesap oluşturun
  • Seçtiğiniz ödeme yöntemini girin
  • İçeriğe erişmek için giriş yapın