Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Netflix’te Rocky filmlerinden herhangi biri var mı? (nerede izlenir)

Netflix yakın zamanda Sly

Netflix yakın zamanda Sly adlı yeni bir belgesel yayınladı ve belgesel, 6 Kasım itibarıyla yayıncıların en iyi 10 filmi listesinde 3. sırada yer alıyor. Altın Küre ödüllü aktör Sylvester Stallone’un hayatı ve mirasına odaklanıyor. Stallone’u, Rocky filmlerinde kurgusal boksör Rocky Balboa’ya hayat veren yetenekli oyuncu olarak tanıyabilirsiniz.

Sly belgeselini izledikten sonra kendinizi Rocky film serisinin tüm filmlerini yeniden izlemek isterken bulabilirsiniz ya da belki de bu filmleri ilk kez izliyor olacaksınız. Peki Netflix’te izlenebilecek mi yoksa başka bir yere mi bakmanız gerekecek?

Maalesef başka bir yere bakmanız gerekecek çünkü Rocky filmlerinin hiçbiri Netflix’te yayınlanmıyor. Bir ara vardılar ama kaldırıldılar. Şu anda Netflix’te yayınlanan ve Rocky filmlerine benzeyen bazı filmler Southpaw, The Karate Kid (1984), The Karate Kid Part II, The Karate Kid Part III, The Karate Kid (2010), The Fighter ve Big George Foreman’dır.

Kaç tane Rocky filmi var?

Rocky, Sylvester Stallone tarafından yaratılan ve kurgusal boksörler Rocky Balboa ve Adonis Creed’in boks kariyerlerine odaklanan popüler bir film serisidir. Seride toplam dokuz film var; ilk altısı Rocky Balboa’ya ve son üçü Adonis Creed’e odaklanıyor.

İşte filmlerin çıkış sırası:

  • Kayalık (1976)
  • Kayalık II (1979)
  • Kayalık III (1982)
  • Kayalık IV (1985)
  • Kayalık V (1990)
  • Kayalık Balboa (2006)
  • İnanç (2015)
  • İnanç II (2018)
  • İnanç III (2023)

Ayrıca Creed IV, Creed anime dizisi ve Creed’in sağır kızı Amara’ya odaklanan yan dizi gibi şu anda geliştirilmekte olan birkaç film ve yan ürün de var.

Rocky filmleri nerede izlenir?

Dolayısıyla, Rocky Balboa merkezli tüm filmleri izlemek istiyorsanız, bunları yayınlamak için eski adıyla HBO Max olan Max’e gitmeniz gerekir. Rocky, Rocky II, Rocky III, Rocky IV, Rocky V ve Rocky Balboa’nın tümü Max’te izlenebilir. Ancak erişim elde etmek için akış hizmetine abone olmanız gerekir.

Creed filmleri söz konusu olduğunda hepsi Amazon Prime Video, Google Play veya Vudu’da kiralanabilir veya satın alınabilir. Creed III’ü Amazon Prime üyeliğiyle Amazon Prime’da da yayınlayabilirsiniz.

Sly şu anda Netflix’te yayınlanıyor.