Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sylvester Stallone ve Jennifer Flavin hala evli mi?

Rocky filmleri 70’li ve

Rocky filmleri 70’li ve 80’li yıllarda dünyayı kasıp kavurdu ve bu ikonik karaktere hayat veren Sylvester Stallone sayesinde oldu! Aktör, birçoğu hala kariyerini takip eden bir yıldız ve hayran hayran kazandı. Kesinlikle kendimi bu kategoriye dahil edebilirsiniz! Bu nedenle, yeteneğin profesyonel ve kişisel hayatına daha yakından bakmamızı sağlayacak Netflix dokümanı Sly’nin elimizde olması harika.

Belgeselde onun ailesi de yer alıyor ve bazılarınız onun hâlâ eşi Jennifer Flavin ile evli olup olmadığını sorguluyor olabilir. Cevap Evet. Sylvester Stallone ve Jennifer Flavin hâlâ evli. Aktör, modelle ilk kez 1988’de tanıştı ve 1994’te ayrılmadan önce yaklaşık beş yıl birlikteydiler. Bunun nedeni, o dönemde Stallone’un model Janice Dickinson’la ilişkisi olması ve çocuğunun babası olduğunu düşünmesiydi. Ancak DNA testleri onun öyle olmadığını kanıtladı.

Bu çalkantılı engelin ardından Stallone ve Flavin 1995’te tekrar bir araya geldi. Çift nihayet Mayıs 1997’de evlendi. Bu, Kasım 2023 itibarıyla ikilinin 26 yıldır evli olduğu ve üç kızı paylaştıkları anlamına geliyor: Sophia, Sistine ve Scarlet . Aslında aralarında oldukça önemli bir yaş farkı var; tam olarak 22 yıl. 2023 yılında Stallone 77 yaşında, eşi ise 55 yaşındadır. Evlendiklerinde neredeyse 51 yaşındaydı, Flavin ise sadece 29 yaşındaydı. Evet. Bunu burada bırakacağım.

Flavin aslında oyuncunun ilk karısı değildi. O onun üçüncüsüydü. Ayrıca ilk eşi Sasha Czack ile iki oğlunu daha paylaşıyor. Ne yazık ki o gençlerden biri olan Sage Stallone 2012 yılında vefat etti. Ne oldu? Daha fazla bilgi için aşağıyı okuyun.

Sylvester Stallone’un çocukları: Sage Stallone’un ölümüne ne sebep oldu?

Sage Stallone, Sylvester’ın en büyük çocuğuydu. 5 Mayıs 1976’da doğdu ve 13 Temmuz 2012’de 36 yaşında Studio City, Kaliforniya’daki evinde öldü. Otopsinin ardından ölüm nedeninin aterosklerozun neden olduğu koroner arter hastalığından kaynaklandığı belirlendi. Ağrı kesici ilaçlar dışında herhangi bir ilaç kullanmamıştı.

Babası gibi Sage de film endüstrisiyle ilgileniyordu. İlk olarak Rocky V’de Sylvester’la birlikte ana karakterin oğlu olarak rol aldı. İkili ayrıca Daylight filminde de birlikte rol aldı. Yıllar geçtikçe başka oyunculuk ve yapımcılık görevleri de üstlendi. Son rolü The Agent adlı kısa filmdeki Ari Sheinwold rolüydü.

Sage’in annesi, babasıyla Aralık 1974’te evlenen Sasha Czack’tı. Birlikte iki oğulları oldu: Sage ve otizmli ve şu anda 44 yaşında olan erkek kardeşi Seargeoh Stallone. Sylvester ve Sasha, Şubat 1985’te boşandılar. Daha sonra model ve oyuncu Brigitte Nielsen ile yalnızca 10 ay sonra Aralık 1985’te evlendi. Ancak çiftin evliliği iki yıl sonra sona erdi. Birlikte hiç çocukları yoktu.

Üç Stallone kız kardeş ve anneleri Flavin, babalarıyla birlikte Netflix’in Sly dizisinde ve Paramount+ reality dizisi The Family Stallone’da yer alıyor. Ailenin hayatlarına ve Sylvester’ın nasıl bir baba olduğuna daha yakından baktık. Bu yazının yazıldığı an itibarıyla henüz prömiyeri yapılmamış olan dizi ikinci sezonu için yenilendi.

27 yaşındaki Sophia, kız kardeşi Sistine ile birlikte Unwaxed podcast’ine ev sahipliği yapıyor ve aynı zamanda Favori Kitap Kulübü adlı bir Instagram dijital kitap kulübü işletiyor. 25 yaşındaki Sistine annesinin izinden gidiyor ve modellik yapıyor. Ayrıca 47 Meters Down: Uncaged ve Midnight in the Switchgrass adlı korku filmlerinde rol alarak oyunculuk işini de denedi. Ve son olarak grubun en genci şu anda Miami Üniversitesi’nde öğrenci olan 21 yaşındaki Scarlet’tir.

Sly şu anda Netflix’te yayınlanıyor.