Tom Holland’ın 2012 tweet’i yeniden ortaya çıkıyor ve bu kötü, gerçekten kötü

Zavallı Tom Holland muhtemelen son olaylardan sonra sosyal medyada biraz temizlik yapmayı diliyordu. Ama ne yazık ki… bunu yapmadı. Ve işte buradayız.

27 yaşındaki Örümcek Adam yıldızı, sosyal medyanın doğduğu dönemde yetişkinliğe adım atıyordu . Yirmili yaşların sonlarındaki hepimiz, Facebook statüsünün herkes için kaotik ve ücretsiz olduğu ve Twitter’ın kişisel bir günlük olduğu zamanların nasıl bir şey olduğunu biliyoruz.

Çok az şey biliyorduk, bu şeyler kalıcı. Ve Tom muhtemelen bir gün mütevazi X hesabının (eski adıyla Twitter) 7,2 milyon takipçiye sahip olacağını bilmiyordu .

Bu takipçilerden bazıları dün, Tom’un ilk paylaşım günlerine on yıl geriye gitmeyi eğlenceli buldu. Buldukları şey paha biçilemezdi. Saf 2012 vintage altın.

16 yaşındaki Tom’un çok çok çok iyi bir mizah anlayışına sahip olduğu açıkça görülüyor.

Marvel süperstarının omzunda muhabbet kuşuyla çekilmiş bir selfiesinin yanına ‘Ben bir korsanım arrrrrr’ diye yazdı. Endişelenme Tom, hepimiz oradaydık. Ama bu yakın zamanda aklımızdan çıkmayacak.

Hayranlar bu gerilemeyi seviyordu ve birçoğu fotoğrafa kendi damgasını vurmuştu; birinin yazdığı gibi: ‘Sadece 1 diziyi izlemek için Netflix aboneliğine para ödemek istemediğimde ben.’

Başka bir kişi şöyle dedi: ‘Bu tweet’i bu hafta 3 kez düşündüm.’

Bu belki de dün 27 yaşına giren Dune megastarı kız arkadaşı Zendaya için bir başka doğum günü hediyesi olarak geliyor.

Tom Holland'ın 2012 tweet'i yeniden ortaya çıkıyor ve bu kötü, gerçekten kötü
Tom dün kız arkadaşı Zendaya’nın 27. doğum gününü kutladı

Hollywood aşıkları iki yıllık aşklarını oldukça gizli tutarken Tom, Euphoria aktrisinin özel günü için bir istisna yaptı.

Sosyal medyada Avengers yıldızı, Zendaya’nın wetsuit giydiği komik bir fotoğrafı baş parmağını kaldırarak paylaşırken onunla dalga geçmekten kendini alamadı .

Tom fotoğrafın yanına kalp göz emojisiyle ‘Doğum günü kızım’ yazdı.

Şaka bir yana, Tom, gönderiyi Zendaya’nın parkta gezinirken çekilmiş daha sevgi dolu bir fotoğrafıyla takip etti ve bu fotoğrafa birkaç gülümseyen, aşk gözlü emojiyle altyazı ekledi.