Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kayıp, süre dolumu, Sınır dışı edilme gibi zorunlu hallerde Türkiye’nin yurt dışındaki temsilcilikleri tarafından düzenlenen geçici pasaport hangi adla anılır?

Kayıp, süre dolumu, Sınır

Kayıp, süre dolumu, Sınır dışı edilme gibi zorunlu hallerde Milyoner: Türkiye’nin yurt dışındaki temsilcilikleri tarafından düzenlenen geçici pasaport hangi adla anılır? Kim Milyoner 21 Nisan 2024 Pazar günü başlayan Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Gökçe Ozan Saatçılar’a sorulan 100 bin liralık yarışma sorusu ve cevabı. Her Pazar günü saat 20:00’da ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda.

Gökçe Ozan Saatçılar kimdir?

20 yaşında olan Emine Özge Balcı İzmir’de doğmuş, büyümüş ve şu an Ankara’da yaşıyor. ODTÜ Endüstriyel Tasarım bölümü öğrencisi olan Özge Hanım yarışmadan kazanacağı ödülü eğitim hayatı için kullanmak istiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Milyoner sorusu: Milyoner: Türkiye’nin yurt dışındaki temsilcilikleri tarafından düzenlenen geçici pasaport hangi adla anılır

A:
B:
C:
D:

Cevap: Pembe pasaport