Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

500 bin liralık soru: Türkiye’nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya’nın yüzölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir?

Kim Milyoner Olmak İster’de

Kim Milyoner Olmak İster’de işte 500 bin liralık soru ve cevabı: Milyoner sorusu: 500 bin liralık soru: Türkiye’nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya’nın yüzölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir?? Kim Milyoner uzun bir aradan sonra 18 Şubat 2024 Pazar günü başlayan Kim Milyoner Olmak Yusuf İpek’e sorulan 500 bin liralık yarışma sorusu ve cevabı. Her Pazar günü saat 20:00’da ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda.

Yusuf İpek kimdir?

Yusuf İpek 26 yaşında, aslen Batmanlı ve şuan Batman’da yaşıyor. Bartın Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümü mezunu olan Yusuf bey şuan KPSS sınavına hazırlanıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Milyoner sorusu: 500 bin liralık soru: Türkiye’nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya’nın yüzölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir?

A-
B-
C-
D-
Doğru Cevap: 40 bin