Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milyoner: Bir Batıl inanca göre kadınların uğursuz, kötü bir kişiliğe sahip olup ileride iyi bir eş olmayacağı düşünüldüğü için 1966’da yüz binlerce kadının doğum yapmaktan imtina ettiği ülke hangisidir?

Bir Batıl inanca göre

Bir Batıl inanca göre kadınların uğursuz, kötü bir kişiliğe sahip olup ileride iyi bir eş olmayacağı düşünüldüğü için 1966’da yüz binlerce kadının doğum yapmaktan imtina ettiği ülke hangisidir? Kim Milyoner 2 hafta bir aradan sonra 14 Nisan 2024 Pazar günü başlayan Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Müjgan Özdemir’e sorulan 100 bin liralık yarışma sorusu ve cevabı. Her Pazar günü saat 20:00’da ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda.

Müjgan Özdemir kimdir?

Müjgan Özdemir kimdir?
Müjgan Özdemir kimdir?

Müjgan Özdemir, 47 yaşında, aslen Karabüklü ve şu an İstanbul’da yaşıyor. 4 çocuk annesi olan Müjgan Hanım, led ekran üretimi yapan bir şirketin sahibi ve kurucusu.

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Milyoner sorusu: Bir Batıl inanca göre kadınların uğursuz, kötü bir kişiliğe sahip olup ileride iyi bir eş olmayacağı düşünüldüğü için 1966’da yüz binlerce kadının doğum yapmaktan imtina ettiği ülke hangisidir?

A: Mısır
B: Birleşik Krallık
C:Japonya
D:Meksika

Cevap: Japonya