Tünelde yürürken yolcularla dolu trenin çarptığı adam hayatını kaybetti

Kısa yol olarak kullanıldığı bilinen bir tünelden geçerken trenin çarpması sonucu bir adam trajik bir şekilde hayatını kaybetti.

Yürüyüşçü, Galler’deki Caerphilly Tüneli’nde yolcularla dolu trenin kendisiyle çarpışması sonucu hayatını kaybetti .

Acil servisler Perşembe günü öğleden sonra Caerphilly Tren İstasyonu yakınındaki olaya müdahale etti ancak adamın olay yerinde öldüğü açıklandı.

Tehlike uyarılarına rağmen, yürüyüşçülerin ve bisikletçilerin Caerphilly ile Lisvane arasında bir geçiş olarak bir mil uzunluğundaki tüneli düzenli olarak kullandıkları biliniyor.

Cardiff’in kuzeyindeki dağın altından geçiyor.

İngiliz Ulaştırma Polisi, ölümün şüpheli olarak değerlendirilmediğini söyledi.

Teşkilatın bir sözcüsü şunları söyledi: ‘Polisler, raylarda bir can kaybı olduğu yönündeki raporların ardından 30 Ağustos günü saat 16.30’dan hemen önce Caerphilly Tren İstasyonu yakınındaki raylara çağrıldı.

 

Caerphilly Tüneli, tehlike uyarılarına rağmen yürüyüşçüler ve bisikletçiler tarafından kullanılan meşhur bir kısa yoldur
Galler’de bir tünelde bir yürüyüşçü trenin çarpması sonucu öldürüldü. Caerphilly Tüneli, tehlike uyarılarına rağmen yürüyüşçüler ve bisikletçiler tarafından kullanılan meşhur bir kısa yoldur.

‘Sağlık görevlileri de olay yerine geldi, ancak ne yazık ki bir adamın olay yerinde öldüğü açıklandı.’

Galler Ambulans Servisi sözcüsü, hava ambulansının gönderildiğini ancak adamın kurtarılamayacağını doğruladı.

Transport for Wales, tüneldeki olaya Penarth’tan Bargoed’e saat 15.48’de giden servisin dahil olduğunu doğruladı ve şunları söyledi: ‘Rotadaki servisler akşam saatlerine kadar kesintiye uğradı.

‘Yeni karayolu taşımacılığı devreye alındı ​​ve yerel otobüs işletmecileriyle bilet kabulü konusunda anlaşmaya varıldı.’

Soruşturma açılması bekleniyor.

Geçtiğimiz hafta kahraman bir polis memuru, sıkıntılı bir adamın hayatını kurtarmaya çalışırken trenin çarpması sonucu hayatını kaybetti .

İtalya’da onarım çalışmaları sırasında trenin çarpması sonucu beş demiryolu işçisi hayatını kaybetti.